Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Po kontrollonin për kanabis në malet e Dukagjinit, bie në humnerë një oficer i policisë së Shkodrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në malet e Dukagjinit, ku efektiv i policisë së komisariatit Shkodër ka rënë në humnerë.

Bëhet me dije se ishte duke u zhvilluar një operacion anti-kanabis në malet e Dukagjinit, ku një efektiv në terrenin e vështirë të Dushmanit, ka rrëshqitur dhe ka rënë në humnerë.

albsig

Edhe pse kolegët i kanë ardhur menjëherë në ndihmë, ata nuk kanë mundur që ta nxjerrin efektivin.

“A2” raporton se është kërkuar ndihmë e specializuar për ta nxjerrë oficerin me iniciale Rr.F nga humnera, pasi terreni është tejet i vështirë.

Nuk dihet sesi paraqitet gjendja shëndetësore e policit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img