Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Po kërkoni punë? Nxitoni këto janë pozicionet e lira: Ndiqni udhëzimet dhe aplikoni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për të aplikuar duhet të plotësoni aplikacionin (ku duhet të ceket pozita për të cilën aplikoni) me një foto të bashkangjitur. Kandidatët të cilët janë të interesuar për informata shtesë mund të kontaktojnë në numrat e telefonit: 0800/30 300 nga ora 08:00 deri në 19:00

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img