Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Po kalonte rrugën, makina përplas për vdekje 56-vjeçarin dhe largohet me shpejtësi nga vendngjarja

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Berat, ku është përplasur për vdekje një 56-vjeçar.

Bëhet me dije se viktima Artur Abazaj 56-vjeç ishte duke kaluar rrugën në vijat e bardhja, kur një makinë e përplasi duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Mësohet se mjeti që e ka goditur dhe është larguar me shpejtësi nga vendngjarja ka qenë një fuoristradë e zezë, e cila pas goditjes e ka tërhequr disa metra zvarrë viktimën.

Policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit, si dhe arrestimin e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img