Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Po kalonte në Portin e Vlorës bashkë me një familje, policia i gjen drogë dhe e arreston

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës arrestoi një shtetas teksa gjatë kontrollit të automjetit të tij në Portin e qytetit bregdetar iu gjetën 20 kg drogë të llojit kanabis.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se i arrestuari po udhëtonte bashkë me një familje: dy gra dhe një djalë. Ata janë shoqëruar në Komisariatin e Vlorës për verifikime të mëtejshme.

Ndërkohë, uniformat blu nuk kanë bërë të ditur emrat e tyre.

20 kg kanabis në makinë, Vlorë, kishte familje, drejtuesi. 2 gra dhe një djalë.


Më shumë