Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po jepte intervistë “live”, analistit i ndodh e papritura, shfaqet një grua e zhveshur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në kohën e pandemisë të ftuarit në televizione më së shumti kanë qenë oline dhe kjo ka sjellë edhe incidente të shumta.

Një incident i tillë ka ndodhur edhe në Ukrainë. Analisti Dmitry Elovsky, po përgatitej t’ u përgjigjeshe pyetjeve mbi takimin e liderëve të Bjellorusisë dhe Rusisë, Alexander Lukashenko dhe Vladimir Putin, por diçka nuk shkon në lidhje dhe ai duket qartësisht në vështirësi.

Situata ndërlikohet edhe më shumë, kur kamera fillon të rrotullohet duke treguar një grua që duket e zhveshur.

Por mbetet për t’ u admiruar ftohtësia e moderatorëve të emisionit, që ndërprenë transmetimin për shkak të “defekteve teknike”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img