Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Po i sulmonte qentë, 17-vjeçarja lufton me ariun për t’i mbrojtur (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë adoleshente në Kaliforni ka “luftuar” me një ari që po sulmonte qentë e saj .

BBC ka publikuar video nga momenti kur vajza 17 vjeçe, Hailey Morinico del me vrap nga shtëpia dhe shtyn arin që po sulmonte qentë e saj.

Ariu ishte mbi një murë, kur po sulmonte qentë e saj, ndërsa vajza e ka shtyrë duke e hedhur poshtë, më pas ka marrë qenin e saj në krahë dhe ka hyrë në banesë.

Në një intervistë për mediat e huaja vajza është shprehur se është mirë vetem se kishte ndrydhu gishtin e këmbës.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img