Po i përgatiste gruas surprizë por e kapi mat me një tjetër, futbollisti kalon në depresion, Atalanta humbet yllin e saj në prag të Championsit

Publikuar tek: sport, më 10:38 02-08-2020 Po i përgatiste gruas surprizë por e kapi mat me një tjetër, futbollisti kalon në depresion, Atalanta humbet yllin e saj në prag të Championsit Nga nje ndeshje

Josep Iliçiç nuk do jetë në takimin e Champions League ndaj PSG. Sulmuesi slloven ka kaluar në depresion për shkak se gruaja e tij e tradhëtoi.

Ai po i përgatiste një surprizë asaj, teksa kur kthehet në shtëpi, e gjen me një tjetër. Gjendja psikologjike e tij është e rëndë, dhe tani futbollisti është i detyruar të marrë trajtim mjekësor. Në të tilla raste, futbolli është në plan të dytë, pasi shëndeti ka rëndësi primare.

Iliçiç ka zhvilluar një sezon fantastik me bergamaskët, duke i ndihmuar mjaft në arritjen e rezultateve. Kjo do jetë një mungesë e madhe, padyshim, e cila do reflektohet edhe në fushën e lojës. Mungesa është konfirmuar edhe nga trajneri Gasperini: “Nuk do të luajë ndaj PSG për disa arsye familjare. Ne jemi shumë afër tij në këto momente të vështira”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendos Aubameyang, Arsenal fiton FA Cup (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.01151704788208
array(1) { ["section"]=> string(148) "po-i-pergatiste-gruas-surprize-por-e-kapi-mat-me-nje-tjeter-futbollisti-kalon-ne-depresion-atalanta-humbet-yllin-e-saj-ne-prag-te-championsit-215800" }