Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Po i jepte makinës pa rripin e sigurimit, Erion Braçe zbulon “të vërtetën” për Lulzim Bashën

spot_img

Lajme të ngjashëm

f62350f04350dfdfdb79baf55d142869

Zv.kryeministri Erion Braçe, i përfshirë në morinë e sulmeve ndaj Lulzim Bashës i cili dje u shfaq duke i dhënë makinës, thotë se kreu i PD nuk ka patentë.

Braçe “kapet” në Instagram me komentuesit, dhe thotë se e para gjatësia nuk matet me sy por duhet raport mjekësor, dhe e dyta Lulzim Basha nuk ka patentë prej vitit 2016.

 “Të thuash duket me sy që është i gjatë nga “të provuarit me një dokument arsyen e përjashtimit nga mbajtja e rripit” është një diferencë e madhe. Dokumenti nuk lëshohet me sy, por me një proces nga një komision mjekësor. Ky tipi nuk e ka një të tillë. E di pse? Sepse ky nuk ka patentë prej vitit 2016”, shkruan Braçe.

155165682_512839663039117_8105151155175216792_n_1.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img