Hapësire reklamuese

Aktualitet

Po i dhunonte motrën, 52-vjeçari rreh e bën për spital kunatin në Përmet (DETAJE)

Shkruar nga Newsbomb
Po i dhunonte motrën, 52-vjeçari rreh e bën për spital

Një sherr ka ndodhur në një familje në Përmet, ku njëri ka përfunduar në pranga e tjetri në spital.

Bëhet me dije se është arrestuar shtetasi  Ç. M., 52 vjeç,  banues në fshatin Piskovë. Policia njofton se shtetasi P. N. ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases V. N., në ato momente ka ndërhyrë shtetasi Ç. M.(vëllai i shtetases V. N.), i cili ka ushtruar dhunë fizike ndaj kunatit.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Përmet arrestua në flagrancë shtetasin Ç. M., 52 vjeç,  banues në fshatin Piskovë, Përmet, si dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Përmet, për shtetasin P. N., banues në fshatin Kosinë, Përmet,  pasi shtetasi P. N. ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases V. N., në ato momente ka ndërhyrë shtetasi Ç. M.(vëllai i shtetases V. N.), i cili ka ushtruar dhunë fizike ndaj kunatit, shtetasit P. N., duke i shkaktuar dëmtime në trup.

Materialet në ngarkim të shtetasve të mësipërm i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Përmet për veprën penale “Dhuna në familje”” njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese