Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“Po i afrohet fundit”, Rama publikon pamje nga lagjia e rilindur e Fushë-Krujës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga lagja e Rilindur e Fushë-Krujës.

Rama ka postuar një foto ku shihen pallatet dhe shtëpitë e rindërtuara pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit 2019 dhe shkruan se shumë shpejt do të përfundojnë të gjitha.

“MIRËMËNGJES 😊dhe me punën e palodhur ndërtimore për lagjen e Rilindjes në Fushë-Krujë që po i afrohet fundit, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img