Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po hiqte zbukurimet e Vitit të Ri, rrëzohet nga vinçi punonjësi i Bashkisë së Korçës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6b9b43dbf0d71afe3e1ccd5913db621d

Një punonjës i Bashkisë Korçë është rrëzuar gjatë kohës që ishte duke punuar në vinç.Ai është transportuar menjëherë për në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se punonjësi, Pavli Dajko ka thyer këmbën gjatë kohës që ishte duke punuar i cili ishte duke punuar për heqjen e zbukurimeve të Vitit të Ri në Korçë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img