‘Po fshihen viktimat’, Rama foli ashpër dhe sulmoi opozitën, reagon PD: Është i plakur dhe i mbaruar...

Publikuar tek: politike, më 19:07 21-11-2020 ‘Po fshihen viktimat’, Rama foli ashpër dhe sulmoi opozitën, reagon PD: Është i plakur dhe i mbaruar... Edi Paloka

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka reaguar menjëherë pas daljes publike të Ramës, dalje të cilën ai e paralajmëroi më herët, pas akuzave të Bashës për fshehje dhe manipulime me shifrat e Covid-19.

Referuar deklaratave të Ramës, Paloka thotë se janë hartimi i radhës i një njeri të plakur dhe të mbaruar.

Screenshot_5.jpg

Më herët në një emision televiziv Basha tha se qeveria po fsheh dhe manipulon numrin e viktimave nga covid-19. Sot Rama tha se këto akuza janë qesharake dhe një maskaradë e radhës.  

Lexo edhe: Rama: Opozita dhe Presidenti 'kanë bërë marrëveshje me Covid-in' për të më rrëzuar nga pushteti! Viktimat s’mund të fshihen si serverat një ditë pas 21 janarit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Opozita dhe Presidenti 'kanë bërë marrëveshje me Covid-in' për të më rrëzuar nga pushteti! Viktimat s’mund të fshihen si serverat një ditë pas 21 janarit
Patozi: Debati makabër me vdekjet e Covid, për një grusht votash më shumë »
Article Logic
Execution time: 0.010742902755737
array(1) { ["section"]=> string(102) "po-fshihen-viktimat-rama-foli-ashper-dhe-sulmoi-opoziten-reagon-pd-eshte-i-plakur-dhe-i-mbaruar-228631" }