Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Po fluturonte mbi Shqipëri, nga dritarja e avionit Chiara Ferragni ngatërron Greqinë me Karaburunin, publikon foton e një prej perlave të vendit tonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Chiara Ferragni së bashku me miqtë e saj prej disa ditësh ishin “arratisur” drejt Greqisë. Së bashku me të sigurisht kanë qenë edhe 24 milion fansat e saj, pasi që prej momentin që ajo zbriti në tokën greke nuk kanë munguar fotot dhe videot.

Mesa duket pushimet kanë mbaruar sepse mami Chiara duhet të kthehet te Leone dhe Vittoria. Epo, gjatë kthimit për në Itali nuk kishte si të mungonte edhe një foto nga dritarja e avionit, teksa Chiara i thotë “Mirupafshim Greqisë” nga Karaburuni i Vlorës.

Tani nuk e dime Chiara ka ngatëruar locationin apo jo, por ajo që ka rëndësi është se pamja e mrekullueshme e bregdetit shqiptar i ka vjedhur vëmendjen blogeres më të famshme.

204546829 1424537174572531 6697562076064267188 n

Më shumë

spot_img
spot_img