Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Po flinte në një shtëpi të braktisur, dy shqiptarë rrahin dhe bëjnë për spital emigrantin maroken

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një emigrant maroken dyshohet se është rrahur barbarisht nga dy shqiptarë të Kosovës, teksa flinte në një shtëpi të braktisur.

Ngjarja ka nodhur në Prizren dhe Policia tashmë ka nisur hetimet pasi marokeni ka shkuar në spital i plagosur, me lëndime në fytyrë. Të dyshuarit për momentin nuk dihen, por efektivët po hetojnë rastin.

“Rr. Zahir Pajaziti, Prizren 09.04.2021 – 02:13. Është raportuar se një mashkull maroken ka kërkuar ndihmë mjekësore në Spitalin e Prizrenit. Ai pohon se është sulmuar nga dy persona deri sa ishte duke fjetur në një shtëpi të pa banuar. Të dyshuarit për momentin nuk dihen, rasti është duke u hetuar. Viktima ka lëndime në hundë dhe ka marrë tretman të nevojshëm mjekësor”, thotë raporti i Policisë së Prizrenit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img