Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Po fiton “mandatin e tretë”, por nuk flet për vota, Rama: Edhe 8190 vaksina mbërritën sonte

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama në rrjetin e tij social “Facebook” që prej mëngjesit nuk ka reaguar, vetëm ka shpërndarë deklaratat “live” të përfaqësuesve të PS-së, lidhur me ecurinë e procesit zgjedhor.

Aktualisht sipas projeksioneve paraprake të përkthyera në mandate, Rama ka siguruar 73 deputetë në Kuvend, mirëpo i qetë dhe indiferent nuk flet për vota, por për vaksina.

Sot kanë mbërritur plot 8190 vaksina të tjera Pfizer dhe Rama shfaqet shumë entuziazt.

“8190 vaksina të tjera Pfizer mbrritën sonte, teksa vaksinimi vazhdon me ritëm të lartë”, shkruan Rama.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img