Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Po festonte Pashkët, të riut i plas kapsolla në dorë, merr plagë të rënda

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi, ku ka mbetur i plagosur një 30-vjeçar, teksa po festonte Pashkët.

Mediat greke bëjnë me dije se 30-vjeçari kishte qenë në kishë, pasi kishte dalë së bashku me disa miq në shenjë feste po hidhin disa kapsolla.

albsig

spring

Po jo gjithçka ka shkuar si duhet. 30-vjeçarit i ka plasur në dorë kapsolla duke i shkaktuar plagë të rënda. Mësohet se nga shpërthimi i kapsollës në dorë i riu kishte plagë nga kyçi i dorës dhe poshtë, në fytyre dhe gjoks.

30-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img