Hapësire reklamuese

Aktualitet

Po festonte Pashkët me familjen, 8-vjeçarit i shpërthen fishekzjarri në dorë, dërgohet në spital

Shkruar nga Newsbomb
Po festonte Pashkët me familjen, 8-vjeçarit i shpërthen

Një 8-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme teksa së bashku me familjarët e tij festonte Pashkët.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Pylos të Greqisë, ku një djalë shqiptar, teksa festonte me familjen është lënduar me dorë me fishekzjarrë.

Vogëlushi e ka gjetur pranë një kishe fishekzjarrin e pashpërthyer, dhe kur e ka marrë në dorë, i ka plasur.

Fatmirësisht i mituri ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë është duke marrë mjekin në spital.

 

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese