Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po eksploronin malin në veri të Kosovës, ish deputetja dhe grupi i saj sulmohen me armë nga serbët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Donika Kadaj, Bujupi së bashku me grupin “Kosovo Mountain Club” që eksplorojnë malet e vendit janë sulmuar nga serbët në veri.

Këtë lajm e ka konfirmuar edhe vet ish deputetja, e cila është shprehur “se po janë qëlluar me armë”.

“Po është e vërtetë ka pasur të shtënë me armë zjarri, për fat të mirë jemi të gjithë mirë. Jemi detyru me u kthy ”, ka thënë Kadaj-Bujupi për Insajderin.

Grupi “Kosovo Mountain Club”, sot ishte duke ecur në vendin e quajtur Shijak i Bubes që është në veri të Kosovës, ku edhe janë sulmuar nga serbët.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img