Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

“Po e përjetoj me siklet shtatzëninë”, Floriana Garo pozon me barkun e rrumbullakosur dhe flet për shqetësimet: As çorapet nuk i vesh dot (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img