Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Po drejtonte “BMW-në” e dehur dhe pa patentë, arrestohet fierakja që “s’pyet” për rregulla

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 25-vjeçare është arrestuar nga policia e Fierit pasi u kap duke drejtuar makinën në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi.

Në pranga ka rënë shtetasja me iniciale B. M., 25 vjeçe, banuese në Fier, e cila ua kap duke drejtuar mjetin tip BMW, ndërsa shkeli rregullat e qarkullimit.

Njoftimi i policisë:

Fier

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasen B. M., 25 vjeçe, banuese në Fier, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë duke drejtuar automjetin tip “BMW” në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img