Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

“Po digjemi”, MOMENTI kur hidhen nënë e bir nga ballkoni për t’i shpëtuar flakëve në Astir

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është publikuar video nga momenti kur 62-vjeçarja me djalin e saj në Astir hidhen nga ballkoni për t’u shpëtuar fakëve që përfshinë apartamentin e tyre.

Nga pamjet e “Faxnews” shihet sesi Havana dhe Klodian Osmënaj rrinë në ballkon për të shpëtuar nga flakët, teksa dëgjohen tek thonë “po digjemi”. Është 62-vjeçarja e para që ngjitet dhe varet në parmakë e varur në ballkon, por duart nuk e mbajnë më dhe rrëshjet e bie.

Më pas është ngjitur edhe Klodiani dhe është hedhur nga kati i tretë. Në video dëgjohet edhe dëshmitarja që pa ngjarjen duke bërtitur.

Kujtojmë që një banesë u përfshi nga flakët tre ditë më parë në Astir, ku nënë e bir u hodhën nga ballkoni për t’i shpëtuar flakëve. Si pasojë humbi jetën nëna, ndërsa i biri mbeti i plagosur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img