Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

‘Po çmend dynjanë’, ish-deputetja e LSI ironizon Hajdarin: Amerikania kërkon autorizim për të vënë një buqetë me lule tek babai

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9893d4549ac3dc3f2da383d51012ddbc

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka ironizuar deputeten Rudina Hajdari e cila ka ‘gozhduar’ presidentin Ilir Meta dhe ish deputetin e PD në Tropojë, Besnik Dushaj, njëherazi edhe kreu i bashkisë Tropojë që nuk e ftuan në ceremoninë nderuese të babait të saj, Azem Hajdarit.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Mehmetaj e cilëson Hajdarin si amerikane, që nuk mund të shkojë në Tropojë për të nderuar babain e saj pa marrë më parë ‘autorizim’.

Sipas Mehmetaj, Rudina Hajdari po çmend dynjanë.

‘Amerikania Hajdari kërkon ftesë për të vënë një buqetë me lule tek shtatorja e babait të saj në Tropojë. Ne kujtuam se ishte nga Tropoja, por ajo qenka një amerikane e vertetë e cila nuk mund te shkojë në Tropojë për të nderuar babain e saj pa marrë më pare ‘autorizim’. Kjo po çmend dynjanë!’, shkruan Mehmetaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img