Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po bënte video për TikTok, treni përplas për vdekje 18-vjeçarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f93403657c046fd0a4b655747a1aedae

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pakistan, ku një i ri ka humbur jetën teksa ishte duke bërë një video për TikTok.

Mediat e huaja bëjnë me dije se Hamza Naveed, 18 vjeç ishte duke ecur tek shinat, duke zhvilluar një video për TikTok kur e përplasi treni për vdekje. Aksidenti ndodhi të Premten në lagjen Shah, pranë kryeqytetit Islamabad.

“Treni në lëvizje e goditi atë ndërsa ai po pozonte për një video dhe po ecte në binarin hekurudhor,” tha policia.

Nuk është hera e parë që regjistrohet një ngjarje e tillë e rëndë, shumë të rinjë kanë humbur jetën teksa të fokusuar tek videot janë përballur me aksidente që u kanë marrë jetën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img