Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Po bën xhiron e rrjetit, njihuni me mbretëreshën e Twerk-ut (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo është mbretëresha e Twerk-ut në internet dhe ka 3 milion followers në Instagram!

Ajo quhet Nastya Nass dhe është nga Ukrania. Ajo u votua nga përdoruesit si mbreteresha e Twerking pasi është një mësuese profesioniste e këtij kërcimi dhe trajnere profesionale.

Nastya Nass ka qindra video në internet ku tregon se si mund të tundësh vithet dhe të mahnitësh të gjithë adhuruesit e Twerking. Ajo madje bën ‘Twerking’ e veshur me kostume të ndryshme qesharake dhe shkakton shumë të qeshura.

Kërcimi twerk është një nga më të famshmit në internet.

62154045_2399371277017670_2551152686254784512_n.png

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img