'Po bëj një video të bukur përpara se të vdes', Arbenita na e ngriu gjakun me deklaratën e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:09 14-07-2020 'Po bëj një video të bukur përpara se të vdes', Arbenita na e ngriu gjakun me deklaratën e fundit Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të suksesshme e cila prej vitesh jeton në Amerikë.

Lidhja me reperin kosovar Fero e ka bërë atë edhe më të komentuar në mediat rozë. Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale, teksa shpeshherë poston edhe foto sensuale duke provokuar shumë.

Mirëpo, së fundmi modelja ka ndarë një video në ‘Instastory’ që i ka bërë ‘merak’ ndjekësit e saj.

“Po bëj një video përpara se të vdes”, shkruan Arbenita.

Nuk dihet se çfarë e ka bërë bukuroshen të ndihet në këtë mënyrë. Me siguri ndonjë konkurs dhe thjesht ndihet e stresuar.

 

107887089_851893148667169_3952089123801273771_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01141095161438
array(1) { ["section"]=> string(101) "po-bej-nje-video-te-bukur-perpara-se-te-vdes-arbenita-na-e-ngriu-gjakun-me-deklaraten-e-fundit-213838" }