Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
29 %
4.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

‘Po afrojnë votimet prandaj del ky, po me Tiren ç’do bëhet?’, Rama kapet me komentuesit: Kështu kam dal gjithmonë, është në burg, mos ki merak…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

99ffd6a312c873a3a1d96bb647ed469f

Kryeministri Rama, shoqëruar nga ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, si dhe nga kryetari i Bashkisë së Krujës, Artur Bushi, ka kryer inspektimet në zonën e Krujës, aty ku tërmeti ka lënë më shumë gjurmë.

Ndërkohë, si gjithmonë ka dhe qytetarë që shprehin pakënaqësinë e tyre përmes komenteve në videot që publikon kryeministri.

“Po afrojnë votimet, prandaj del ky, po me Tiren çfarë do bëhet”, i shkruajnë Ramës. “Kështu kam dal gjithmonë unë, ajo është në burg, mos ki merak”, i kthehet Rama.

Screenshot_9_copy.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img