Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Po afrohet i nxehti afrikan, ja si do të jetë MOTI këtë javë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Harrojini ditët me shi këtë javë. Temperaturat e larta do të mbizotërojnë gjatë gjithë ditëve të javës në vazhdim. Ditët me diell do të pasojnë fundin e muajit dhe përgjatë qershorit. Sipas sinoptikanëve, vijon dominimi i kthjellimeve me vranësira kalimtare gjatë paradites në të gjithë vendin. Vetëm pas mesditës do të ketë vranësira në territory, në të gjitha territor dhe kryesisht në zonat Verilindore dhe Juglindore ku gjatë pasdites priten shira të dobët dhe të izoluar.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë duke shënuar maksimume termike mbi 31°C, në disa qytete të Shqipërisë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img