Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Plumbin në ballë e ke pak’, analistja e njohur kërcënohet me VDEKJE

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

52a225e3f9d82b417c7f816324e51a0d

Analistja politike në Kosovë, Luljeta Aliu është kërcënuar me jetë përmes rrjeteve sociale.

Komentin e tij kërcënues, analistja e ka shpërndarë në faqen e saj në “Facebook”.

“Përnime lyp plumb në ballë edhe pak është!”, shkroi komentuesi në një nga postimet e Aliut.

Më tej, Aliu shprehet se policia dhe prokuroria e vendit është e korruptuar, pasi edhe ata mendojnë si personi që bëri kërcënimin e rëndë.

“Po kush, cili prokuror del e arreston këtë tip, që publikisht më kërcënon me jetë e që iu bën thirrje neandertalëve tjerë? Asnjë. Sepse kështu mendojnë shumica e burrave, si ky”,- shkruan Aliu në Facebook.

q13T_copy.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img