Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

“Plotë në Fier me Bashën e plotë në Shkodër me Berishën”, gazetari i revoltuar: Na çatë tr*pin, shkoni votohuni dhe jepini fund kësaj histerie

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha kanë zhvilluar ditën e sotme takime me demokratët, respektivisht në Shkodër dhe Fier.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe gazetari Mentor Kikia. Ai shkruan se të dy thonë se kanë shumicën dhe se janë e ardhmja.

I revoltuar Kikia shkruan se PD duhet të shkojë në votim dhe t’i jepet fund kësej histerue që vijon në PD prej 5 muajsh.

Postimi i plotë i Kikisë:

Plot ne Fier, e plot ne Shkoder.

Jemi shumice – thote njeri.

Jemi shumice – thite tjetri.

4500 delegate ne kongresin e njerit

5007 ne kongresin e tjetrit.

Mashtrues – thote njeri per tjetrin

Mashtrues – thote tjetri per tjetrin.

Njeri thote se tjetrit ia mbush sallen PS-ja

Tjetri thote se tjeteit ia mbush sallen LSI-ja.

E ardhmja – thote njeri

E ardhmja – thote tjetri

Na cate trapin, keni 5 muaj. Njerezit nuk ua numerojme dot, as i verifikojme sot se me ke jane. As ne salla, as ne sheshe, as ne stadiume.

Shkoni votohuni, pasi votat numerohen dhe jepini fund kesaj histerie qe po trullos popullin nate e dite.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img