Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Pllakos zia në Librazhd, Covid-19 i merr jetën drejtorit të Pallatit të Kulturës, pa asnjë sëmundje, ishte baba i tre fëmijëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7c94ae1918a32366a783908fc29d6d2b

Arianit Alliu, drejtor i Pallatit të Kulturës në Librazhd është ndarë nga jeta pasi nuk e ka fituar dot betejën me Covid-19.

Bëhet me dije se Alliu ishte 46 vjeç dhe nuk kishte asnjë sëmundje bashkëshoqëruese. Newsbomb.al mëson se Alliu ka ndërruar jetë sot në Tiranë, ndërsa në qytetin e Librazhdit ka pllakosur zia. Ai ishte baba i tre fëmijëve.

Kujtojmë se sipas përditësimit të djeshëm të Ministrisë së Shëndetësisë, nga 2176 testime për Covid-19, kanë dalë pozitivë 832 qytetarë, ndërsa 12 të tjerë kanë humbur jetën.

Në foto: Arianit Alliu
Screenshot_6.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img