Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Plazhi kthehet në “arenë boksi” për një gotë alkool, gruaja kap për fyti bashkëshortin dhe e rreh në mes të pushuesve (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat mes një çifti në Turqi ka degraduar duke u shndërruar në një “arenë grushtesh dhe shuplakash” buzë detit.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit shihet një grua e cila fillon të debatojë me burrin e saj, mirëpo më pas ajo fillon ta godasë me shkelma dhe grushta. Në pamjet e postuara dëgjohet që gruaja teksa i thotë burrit: Nëse pi, pi si burrë.

Gruas i janë “errësuar sytë” dhe nuk dëshiron që t’ja dijë se aty ndodheshin dhe shumë pushues tëtjerë të cilët janë bërë spektatorë të asaj “shfaqje”.

Sipas mediave vendase zanafilla e debatit të tyre ka qenë konsumimi i tepërt i alkoolit nga burri i saj, kaq mjaftoi që gruaja të përfundonte në atë gjendje duke mos ndalur për asnjë sekondë grushtat ndaj bashkëshortit.

I tmerruar nga ajo që ndodhu, burri nxori zemërimin e tij duke goditur dhe dëmtuar çadrat e plazhit përreth.

Ekipet e policisë menjëherë pas njoftimit të dëshmitarëve u dërguan në vendin e ngjarjes për të neutralizuar situatën.

Mirëpo, çifti dhe dy miqtë e tyre sapo kuptuan që policia po shkonte aty u larguan sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img