Plazhi i Manastirit, Sarandë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:20 20-08-2015 Plazhi i Manastirit, Sarandë

Një plazh i vogël por me ujë të kristaltë. Manastiri ndodhet rreth 10 minuta larg qytetit të Sarandës dhe ofron një natyrë të mrekullueshme si dhe vizitë kulturore, nëse vendosni të digjni disa kalori dhe të ngjiteni në kodrën ku ndodhet kisha e vjetër e Manastirit. Në këtë fotografi të realizuar me dron duket plazhi i izoluar ndërsa në pjesën e pasme duket Liqeni i Butrintit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089809894561768
array(1) { ["section"]=> string(33) "plazhi-i-manastirit-sarande-18766" }