Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Plasin puthjet dhe përqafimet në mes të detit, këngtarja shqiptare kapet “mat” me një mashkull misterioz (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ava Max ka vendosur që të shijojë suksesin e këngës së saj më të re “Every Time i Cry” duke shijuar rrezet e diellit, detin dhe një “person misterioz”.

Sipas mediave të huaja Ava është “arratisur” drejt Hawaiit dhe është fotografuar në jaht nën shoqërinë e një mashkulli. Siç shihet edhe nga fotot, këngëtarja me origjinë shqiptare së bashku me partnerin shihen mjaft afër njëri-tjetrit dhe nuk ndalojnë puthjet dhe përqafimet.

A është partneri i saj apo thjesht një “shok” i Avës mbetet për tu zbuluar në vazhdim. Kujtojmë se më herët këngëtarja u ka premtuar të gjithë shqiptarëve që shumë shpejt do të vijë të vizitojë vendin e saj, për të cilin kudo ku shkon flet me krenari.

Më shumë

spot_img