Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Plasi syri keq”, incidenti që pësoi Ilnisa gjatë dasmës

Shkruar nga Newsbomb

Nga sot Ilnisa dhe Meritoni janë zyrtarisht të “martuar”. Çifti sapo kurorëzuan dashurinëe tyre në një dasmë të organizuar nga vëllai i madh me orkestër dhe të gjithë elementët që ka një dasmë tipike shqiptare.

Ashtu sikur se edhe në jetën reale, edhe në dasmën e Meritonit dhe Ilnisës sot “plasi syri i keq”.

Lexo edhe: Ilnisa vesh fustanin e nusërisë, Meritoni kostumin e dhëndrit, nis dasma në BBV

Teksa Ilnisa ka dalë në oborr me fustanin e nusërisë për të shkuar në altar i është shkëputur bishti i fustanit. Ilnisa e mori me sportivitet incidentin e vogël, duke thënë: “Plasi syri keq”.

Momenti i incidentit Momenti i incidentit

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese