Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas sherri te “Shefqet Ndroqi”, efektivi i policisë private përplaset fizikisht me patrullën e policisë, shoqërohet në komisariat (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

63683128143fad6436b0634dca7b35d0

Ka patur përplasje mesditën e sotme mes një efektivi të policisë private dhe familjarëve të një personi të shtruar në spitalin COVID 2.

Fax News bën me dije se efektivi Besim Mici është përplasur edhe em Policinë e Shtetit, pasi këta të fundit kanë shkuar për verifikim në ambientet e spitalit pas marrjes së njoftimit për një përplasje të ndodhur aty.

Mici ka kundërshtuar ndërhyrjen e policisë, dhe kjo ka sjellë edhe përplasjen fizike mes tyre, me efektivin e Illyrian Guard që është arretsuar dhe dërguar në komisariat.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia për ngjarjen, ndërkohë që kanë nisur hetimet për të sqaruar shkaqet dhe rrethanat e përplasjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img