Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Plas sherri për votat në Rrogozhinë, Policia rrethon zonën dhe shoqëron disa persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përplasje fizike mes anëtarëve të dy subjekteve politike gjatë procesit të numërimit në Rrogozhinë.

Konflikti raportohet se ka ndodhur brenda KZAZ dhe më pas personat janë përplasur fizikisht në ambientet e jashtme.

Forca të shumta të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën, duke kryer edhe shoqërimin e disa personave.

Video:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img