Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Plas sherri në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, 39 vjeçarin e godasin me qytën e pistoletës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

818db6aceb6cd1fef1c938b9eca01ac0

Një sherr ka ndodhur disa minuta më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Një person i paidentifikuar ka goditur me qytën e pistoletës 39 vjeçarin E.Xh, i cili fatmirësisht nuk ka marrë lëndime.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorit.

“Rreth orës 15:15, në Bllok, një shtetas ende i paidentifikuar gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur dyshohet me qytën e pistoletës shtetasin E. Xh., 39 vjeç, i cili nuk ka marrë lëndime. Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e Policisë po kontrollojnë zonën me qëllim  kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Foto nga vendngjarja:

158094171_602944100662207_178090216872542049_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img