Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Plas” sherri në Vorë, vëzhguesit zihen me thika

Shkruar nga Newsbomb
Sherri ka ndodhur jashtë ambjenteve të qendrës së votimit, një shkollë 9-vjeçare.

Disa orë më parë në Elbasan dhe Shëngjin janë shënuar dy ngjarje të përafërta me këtë të Vorës. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese