Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 42 vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e njohur si “Kali i Trojës” në Vlorë.

Mësohet se është plagosur pas një konflikti të çastit 42 vjeçari Klodian Toska, i cili është dërguar me urgjencë drejt spitalit.

Autori i ngjarjes dyshohet se është F. Sh, dhe shërbimet e Policisë janë  vënë në ndjekje të tij.

“Sot, rreth orës 18:40, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi K. T., rreth 40 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Autori i ngjarjes dyshohet se është shtetasi F. Sh, dhe shërbimet e Policisë janë  vënë në ndjekje të tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes”, njofton policia.

195011546 493945108325857 3516867894828524703 n

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img