Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Plas sherri në Vlorë, plagoset me kaçavidë 37 vjeçari, niset me urgjencë në spital

Lajme të ngjashëm

Një 37 vjeçar është plagosur me kaçavidë gjatë një konflikti me një tjetër shtetas. Ngjarja ka ndodhur mesditen e sotme pranë “Sheshit të Flamurit”.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes, ndërsa i plagosuri është dërguar në spiatl për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Policia po punon për identifikim e kapjen e autorit, si dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak:

Më datë 09.07.2022, rreth orës 12:20, pranë “Sheshit të Flamurit”, Vlorë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është dëmtuar me kaçavidë, shtetasi E. M, 37 vjeç, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikim dhe kapjen e autorit si dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Më shumë