Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

EMRAT/ Plas SHERRI në Vlorë, dy persona plagosin me thikë njëri-tjetrin dhe përfundojnë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

Mësohet se dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin në rrugën “24 Maji” dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur: shtetasi Kujtim Saliaj 63-vjeç dhe Jetnor Hoxha- 48 vjeç, të dy banues në Vlorë.

Pas konfliktit të dy këta shtetas janë paraqitur në Spitalin Rajonal të qytetit për të marrë ndihmë mjekësore. Policia ka mbërritur në spital dhe po heton për shkaqet e plagosjes.

Policia ka mbërritur në spital dhe po heton për shkaqet e plagosjes.

Vlorë/Informacion paraprak:

Më datë 12.10.2021, rreth orës 19:00, në lagjen “24 Maji”, dyshohet se për motive të dobëta, janë konfliktuar me mjete prerëse me njeri-tjetrin shtetasit K. S., 63 dhe J. H., 48 vjeç të dy banues në Vlorë. Si pasojë janë dëmtuar të dy këta shtetas, të cilët ndodhen në Spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img

spot_img