Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Plas sherri në Manëz, burri i kandidatës së PD në Durrës konfrontohet fizikisht me kryetarin e PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një përplasje mes përfaqësusve të PD dhe PS ka ndodhur në Manëz .

Mësohet se kryetari i PS është konfiktuar me nënkryetarin e PD Durrës Gaz Luku mbrëmjen e sotme. 

albsig

Ky i fundit është bashkëshorti i kandidates demokrate në Durrës, Manjola Luku, i cili është shoqëruar në polici.

Sheri nisi pasi Gaz Luku ka denoncuar kryetarin e PS, i cili sipas tij ka blerë vota, dhe pas kësaj ka nisur konfrontimi fizik mes tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img