Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Plas sherri në lokalin në Kamzë, adoleshentët goditen me sende të forta, nisen me urgjencë drejt spitalit

Lajme të ngjashëm

Dy adoleshentë janë rrahur mbrëmjen e sotme në Kamzë nga disa persona.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se në një lokal në zonën e Kamzës shtetsit A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç, janë konfliktuar me sende të forta, me persona ende të paidentifikuar.

Si pasojë e konfliktit dy adoleshentët janë dëmtuar dhe janë nisur me urgjencë drejt spitalit ku dhe po marrin ndihmën mjekësore.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në konflikt.

Njoftimi i plotë:

Kamzë/Informacion paraprak

Më datë 27.01.2023, në Kamzë, në një lokal, shtetasit A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç, janë konfliktuar me sende të forta, me persona ende të paidentifikuar.

Si pasojë e konfliktit, shtetasit A. D., dhe 17-vjeçari, janë dëmtuar dhe ndodhen në spital ku po marrin ndihmën mjekësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në konflikt.

Më shumë