Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Plas sherri në lokalin e fshatit në Maliq, 40 vjeçari dërgohet i plagosur në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 40 vjeçar ka mbetur i plagosur në fshatin Bregas të Maliqit pas një sherri me një bashkëfshatarin e tij. Ka qenë një debat i çastit mes tyre që ka degjeneruar në përdorimin e thikave.

Për pasojë shtetasi me inicialet B.P ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.

albsig

“Më datë 28.06.2022, rreth orës 17:10, jemi njoftuar se në fshatin Bregas, Maliq, në një lokal, gjatë një konflikti të çastit, dyshohet se janë dëmtuar me mjet prerës me njëri-tjetrin, shtetasit G. M., rreth 35 vjeç, banues në fshatin Bregas dhe B. P., 40 vjeç, i cili u transportua në Spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img