Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Plas sherri në lokal, 53-vjeçari godet me sende të forta një person, i plagosuri dërgohet me urgjencë ne spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona janë përfshirë në një sherr mbrëmjen e sotme në Elbasan, në fshatin Labinot Fushë.

Paraprakisht bëhet me dije se një 53-vjeçar me iniciale E.Ll. ka goditur me sende të fota shtetasin me iniciale G.K., rreth 57 vjeç, teksa ndodheshin në ambientet e një lokali.

Për pasojë ka mbetur i plagosur 57 vjeçari, I cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.  

Elbasan/ Informacion paraprak:

Më datë 02.10.2021, rreth orës 18:35, në fshatin Labinot Fushë, Elbasan, në ambientet e një lokali, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi E.Ll., 53 vjeç, ka goditur me sende të forta shtetasin G.K., rreth 57 vjeç, banues në Elbasan, i cili është rrëzuar dhe është dëmtuar tek një travolinë e lokalit. 57 vjeçari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna për kapjen e autorit, pasi është larguar menjëherë pas konfliktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img