Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Plas sherri në Laprakë, plagosen me armë zjarri të paktën 4 persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ngjarje e rëndë sapo ka nodhur në Tiranë.

Të paktën 4 persona sapo janë plagosur me armë zjarri në një lokal në zonën e Laprakës.

Mësohet se plagosjet kanë ndodhur pas një konflikti të çastit mes personave.

Të plagosurit janë identifikuar si E.L 31 vjeç, B.M 31 vjeç, B.K 33 vjeç, A.B 46 të cilët janë dërguar menjëherë në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe po punon  për kapjen  e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img