Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas SHERRI në lagjen e plazhit në Durrës, plagosen me thikë 2 vëllezër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Plas sherri në lagjen e plazhit në qytetin e Durrësit. Dy vëllezër me inicialet A.H, 23 dhe 19 vjeç kanë mbetur të plagosur me thikë, teksa mësohet se njëri prej tyre është në gjendje të rëndë.

Raportohet se policia ka arrestuar 5 persona të përfshirë në ngjarje, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img