Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

‘Plas’ sherri në Kuvend, Halit Valteri përplaset me Ralf Gjonin, ndërhyjnë deputetët për t’i ndarë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4c0a1a9a8c5182a4cd83556d01ca184a

Ka palsur sherri me sdy deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë, pas fjalës së deputetit Ralf gjoni, i cili akuzonte deputetët e opozitës parlamentare se nuk kishin folur asnjëherë për listat e hapura.

Halit Valteri ka shkuar drejt deputetit Ralf gjoni për ta sulmuar, por është ndalur nga Myslim Murrizi dhe Nimet Musai, të cilët bënë të mundur që situata të mos degradonte më tej.

Edhe në fjalën e tij më pas Valteri është shprehur se në Kuvend ka plot idiotë që nuk dinë se çfarë thonë, duke iu referuar Ralf Gjonit.

Kjo sjell edhe përçarjen e opozitës parlamentare, e cila ishte shprehur se ishte e bashkuar kundër votimit të Reformës Zgjedhore. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img