Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Plas SHERRI në Kuvend/ Deputetët e Berishës rrethojnë Bardhin: Të të vijë turp! Ndërhyn Erion Braçe (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetët e Partisë Demokratike, edhe pse në grupime të ndryshme, Gazment Bardhi dhe Edmond Spaho janë përplasur me njëri-tjetrin në punimet e Kuvendit sot. Për disa momente, e gjithë salla i ka kthyer sytë nga debati mes dy deputetëve.

Nuk është qartë se çfarë ka ndodhur mes tyre, por zërat janë ngritur aq shumë saqë edhe deputetët e PS e kanë konsideruar skenën të turpshme. Ka qenë Edmond Spaho që ka shkuar në vendin e Gazment Bardhit dhe diçka i ka thënë.

Ish-sekretari i PD i është kthyer ashpër, duke i thënë “të të vijë turp” por nuk kuptohet se çfarë ka ndodhur. Shikoni më poshtë pamjet nga debati në Kuvend, mes dy deputetëve demokratë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img