Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas sherri në Korçë, një person qëllohet me kaçavidë në kurriz (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d5756bc53e8668e9e34e96a359a926d6

Një person është plagosur me kaçavidë në kurriz pas një konflikti me një person tjetër në Korçë.

Sipas informacioneve për mediat, bëhet me dije se personi i plagosur është Emiljan Torollari, i cili ndodhet në spital për t’u mjekuar, jashtë rrezikut për jetën. Ai është qëlluar me kaçavidë nga Thanas Sacellari, i cili është kapur pak orë pas ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur për motive banale ku fillimisht 2 shtetasit kanë qenë në banesë dhe më pas konflikti u krijua në rrugë ku dhe autori e ka plagosur Torollarin me kaçavidë pas shpine.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img